RUKOMET

ŽRK JAGODINA – RK ZAJEČAR 25:27 (15:13) by Cvetkovic
13 октобра, 2011, 7:37 am
Filed under: Rukomet u Timočkoj Krajini, Super liga, zajecar | Ознаке: ,

Rukometasice Zaječara, slavile su u derbiju Super lige u Jagodini 27:25 (13:13). Jagodinkama je nedostajalo još 5 minuta dobre igre da naprave iznenađenje u derbiju Super lige i nanesu prvi poraz Zaječarkama posle dve i po godine. Naime, posle odličnog prvog poluvremena, koje su Jagodinke dobile 15:13, usledilo je na početku drugog poluvremena 8 minuta Zaječarskog tajfuna i 5:0. Zatim je usledila dobra igra Jagodinki i u 55 minutu 25:25, ali više od toga nije moglo. Vučkovićka je u dve solo akcije dala dva gola za pobedu Zaječara, dok su Jagodinke bile totalno indisponirane. Presudilo je iskustvo i duža klupa Zaječara.Zaječarke nastavljaju takmičenje u Super ligi Srbije već u subotu, 15.10.2011.godine utakmicom u Beogradu protiv ekipe Cepelin koja se igra od 18 časova i 30 minuta.

JAGODINA-ZAJEČAR 25:27 (15:13)
Hala Jasa : 1.500
Sedmerci: Jagodina 3/4 , Zaječar 2/5
Isključenja: Jagodina 8, Zaječar 12
Igrač utakmice: Aneta Peraica-Zaječar
JAGODINA: Ušljebrka, Miladinović, Grujić, Goudijabi, Radojević 1, Stefanović , Živković 9, Milošević 6,Jevtić 1,Janjić 3, Tasić , Lojpur, Dmitrović 5, Tatalović.
ZAJEČAR: Mišković, Matić 5, Pavić , Peraica 5, Bartošić 4, Erić 3, Stoiljković 1, Pislaru, Vrdoljak, Vučković 4, Gerogijev, Nišavić 3, Pop Lazić 2, Dragoljubović, Milanović, Mange.

Izvor: RK Zaječar

Коментари су искључени на ŽRK JAGODINA – RK ZAJEČAR 25:27 (15:13)