RUKOMET

Pobeda ORK“Niš“ – a by Ana Stojiljkovic
јануар 30, 2009, 7:40 pm
Filed under: Rukomet u Nišu | Ознаке: ,

U utakmici koja se odigrala u sredu uvece ORK Niš je zabeležo još jednu pobedu. Domaći su pokazali da se ne predaju tako lako i da i oni ponekad mogu imati loš dan. Ekipa Leskovca je na početku prvog poluvremena povela i vodila sve do šesto minuta, kad je ORK Niš napravio preokret i izjednacio, tako da je prvo poluvreme bilo završeno sa 18:11. U drugom poluvremenu su Nišlije pritezale još više, igrali su još brže, jače i složnije. Ni ekipa Leskovca se nije predavala. Ova prijateljska utakmica je zavrsena pobedom Nišlija, čiji je rezultat na kraju utakmice bio 36:27 (18:11).

ORK Niš – Leskovac 36:27 (18:11)

Sudije: Vasilijić Nikola (Niš) i Zdravković Predrag (Leskovac)

Sedmerci: ORK Niš- bez sedmereca , Leskovac 5 (4)

Isključenja: ORK Niš 16 minuta , Leskovac 8 minuta.

ORK Niš -: Zdravković, Ilić, Bogdanović, Milosavljević, Stanković 2, Stoilković 7, Petković 8, Todorović 4, Tomić 2, Mirković, Ranđelović, Županjac 5, Milosavljević 4, Manić 1, Milošević 1, Pavlović 1, Tanasković, Petković, Marić, Tošić.

RK Leskovac : Pešić, Lazić, Gavrilović, Marinković 2, Veličković 3, Bojat 1, Mikić 1, Miljković 5, Stojković 2, Marinković 2, Stojiljković 1, Milošević 1, Janjićijević 2, Santrač 4, Vasić, Radoičić, Cvetković 2.