RUKOMET

Tesan poraz ORK“Niš“-a by Ana Stojiljkovic
јануар 28, 2009, 12:37 pm
Filed under: Rukomet u Nišu | Ознаке:

U niškom Čairu je juče odigrana prijateljska međunarodna utakmica između domaćeg ORK Niša i gostiju iz Doboja, ekipe Sloge.

Od samog početka utakmica je igrana veoma brzo. Ni u jednom trenutku se nije predavala ni jedna ni druga ekipa.

U prvom poluvremenu su se domaći izborili za vođstvo, dok su u drugom poluvremenu već počeli da popuštaju. Nišlije se nisu predavale, već su se borili do samog kraja gde se utakmica završila pobedom Sloge rezultatom 27:28 (15:13)

ORK Niš-RK Sloga 27:28 (15:13)
Sudije: Stojković Dušan (Niš) i Nikolić Nenad (Leskovac)
Sedmerci: ORK Niš 4 (2) , RK Sloga 2 (1)

Isključenja: ORK Niš 8 minuta , RK Sloga 10 minuta