RUKOMET

Pali Rusi na Čairu! by Cvetkovic
децембар 1, 2008, 9:17 pm
Filed under: Reprezentacija

Muška rukometna raprezentacija Srbije je juče pred oko 7000 navijača u hali Čair u Nišu pobedila reprezentaciju Rusije rezultatom 35:29, poluvreme 15:15.

picture-031

Naši reprezentatici su loše krenuli meč. Reprezentacija Rusije je već u 10. minutu imala dva gola prednosti(4:6). Srbija je prvi put povela u 13. minutu(7:6). Do kraja prvog poluvremena Rusi uspevaju da sustignu prednost Srbije , tako da se na poluvreme sa nerešenim rezultatom (15:15).

picture-034

U drugom poluvremenu Srbija je zaigrala dosta angažovanije, što je rezultiralo konstantnoj prednosti 4-6 pogotka. Na kraju , na radost publike u niškom Čairu, Srbija je slavila protiv moćne Rusije rezultatom 35:29.

picture-038

Srbija-Rusija 35:29(15:15)

Srbija: Kojić 1, Ćuruvija, Šešum2,Nikčević 6, Vučković, Stojanović 5, Rajković1, Toskić3,Pejanović (4 odbrane), Stanić(7 odbrana, 4 sednerca), Bojinović5, Ilić 10 , Nikolić 1, Prodanović 1.

Rusija: Grams(1 odbrana), Titov (10 odbrana), Filipov 3, Čipurin 3, Dibirov 5, Revin, Kovaljev 2, Kajnarov, Černovanov 1, Ivanov, Igropulo 6, Predibailov 5, Rastvorcev 4, Kamanjin.